Twój sposób

na tapetę

JEDYNY TAKI SKLEP Z TAPETAMI

Fototapety na zamówienie z etcetery dają znacznie więcej niż standardowe rozwiązania dekoracyjne. Po prostu nie chodzimy na kompromisy. Nasze tapety mają wyjątkowe - bo Twoje - wzory, dają nieograniczone możliwości wykorzystania, odznaczają się niespotykaną wytrzymałością i komfortem montażu. Do tego świadczymy kompleksową obsługę - oto nasza oferta.
Przebieraj, wybieraj, testuj naszych grafików, zmieniaj nieustannie zdanie, żądaj terminów "na wczoraj" i dawaj upust swojej dekoratorskiej wyobraźni. Czekamy!

 

SKLEP Z TAPETAMI W LICZBACH

Wsparcie przy projekcie - 0 zł
Doskonale wiemy, jak trudny okazać może się wybór wzoru czy faktury fototapety - szczególnie, gdy znikają jakiekolwiek ograniczenia. Sklep z tapetami etcetery służy w tym względzie radą doświadczonych grafików.

m2 tapety - 89 zł (z VAT)
Niezależnie od tego, czy wybierzesz laminowaną fototapetę PCV, czy wersje fizelinową, otrzymasz od nas roczną gwarancję produkcyjną. Jesteśmy pewni naszych rozwiązań i to pod każdym względem!

m2 montażu - 55 zł (z VAT)
Możesz zawsze liczyć na naszych montażystów. Specjaliści etcetery położną dla Ciebie tapetę według sprawdzonych przez lata standardów. Wybierając tę opcję, zyskasz dodatkowo roczną gwarancję trwałości instalacji.

Transport na terenie Szczecina - 0 zł
Nie mieszkasz w Szczecinie? Nie ma z tym najmniejszego problemu! Sklep z tapetami etcetery realizuje zlecenia także za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD - bezpiecznie i zawsze terminowo.