Twój sposób

na tapetę

TAPETA ŚCIENNA - UNIWERSALNIE

Tapety ścienne z etcetery oprócz oryginalności, wygody i trwałości oferują także ogromną uniwersalność zastosowań. Kiedyś względy technologiczne ograniczały wykorzystanie tapet praktycznie do pokojów dziennych. Te czasy bezpowrotnie minęły. Dzisiaj tapetę ścienną możesz uwzględniać w projektach dowolnych pomieszczeń, a my zadbamy, by efekt przeszedł Twoje najśmielsze oczekiwania.

TAPETY DO KUCHNI

Kuchnia stawia poprzeczkę niezwykle wysoko dla każdego wykończenia ściennego. Agresywne środowisko z wysokimi temperaturami, wilgocią czy tłuszczem wymaga specjalnie przygotowanych tapet. Fototapety do kuchni z etcetery pokrywane są warstwą ochronną w postaci polichlorku winylu (PVC), który izoluje wewnętrzną grafikę przed wszelkimi wpływami kuchennej codzienności. Dodatkowo zabezpieczenie to sprawia, że tapeta do kuchni jest odporna na zanieczyszczenia i zyskuje wysoki poziom zmywalności. Jeśli na przykład w czasie gotowania tapeta zostanie zabrudzona, wystarczy gąbka z płynem i po kłopocie.

wytrzymałe tapety dla dzieci

TAPETY DLA DZIECI

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Taką zasadą kierujemy się, przygotowując fototapety dla dzieci. Tusze stosowane przy wszystkich drukach tapetowych etcetery nie zawierają cykloheksanolu - substancji drażniącej drogi oddechowe i skórę. Najmłodsi mogą zatem bezpiecznie cieszyć się bajkowymi historiami ukrytymi na ścianach swoich pokoi. Zalecamy pokrywanie tapet dla dzieci wzmocnionym laminatem. Dzięki temu powierzchnie wytrzymują nawet najintensywniejszą eksploatację, o którą w świecie maluchów nietrudno. Fototapetom nie straszne są wtedy ani ćwiczenia plastyczne z użyciem kredek, ani liczne naklejki!