Twój sposób

na tapetę

FOTOTAPETA OD A DO Z

Naszą specjalnością są fototapety, gdzie o wzorze, kolorach, a nawet materiale decydujesz Ty. Oferta etcetery to jednak znacznie więcej. Wychodzimy poza standardy, by Twoje wnętrza były dla Ciebie wyrazem nieskrępowania i radości. Naszą propozycję najlepiej opisuje słowo kompleksowość. Działamy od projektu do montażu, zapewniając w każdym momencie profesjonalne wsparcie.

Twoją fototapetę:

przykładowa fototapeta którą możemy wydrukować dla Ciebie
  • tworzymy wg Twojego projektu, jeśli zechcesz, z przyjemnością pomożemy Ci na tym etapie,
  • nanosimy na przesłane przez Ciebie zdjęcie pomieszczenia (możesz wykonać je telefonem komórkowym), aby stworzyć symulację nowego wystroju,
  • w zależności od wzoru i podłoża przygotowujemy na wysokiej jakości folii samoprzylepnej lub fizelinie,
  • drukujemy metodą lateksową, tuszami bez cykloheksanolu, dzięki czemu tapeta nie szkodzi dzieciom i jest odporna na działanie promieni słonecznych,
  • pokrywamy matowym laminatem, podnosząc jej wytrzymałość na zadrapania i wilgoć,
  • obejmujemy roczną gwarancją produkcyjną,
  • kładzie się bez użycia kleju, prosto i szybko, w czym zawsze możemy Cię wyręczyć - jeśli powierzysz nam montaż, zyskasz dodatkowo roczną gwarancję instalacyjną.

FOTOTAPETY - KOMFORTOWO I TRWALE

Fototapety z etcetery to najwygodniejsze rozwiązanie tapetowe. Przy montażu nie wymagają kleju - specjalna powłoka potrzebuje jedynie wody, aby szczelnie przylgnąć do powierzchni. Kładzie się je zatem szybko i "czysto" (bez bałaganu typowego dla tradycyjnych tapet). Przez około pół roku fototapetę z etcetery możesz odkleić bez żadnych śladów na powierzchni ściany. Wystarczy odpowiednio nanieść wodę! Laminowana fototapeta PVC z etcetery zapewnia odporność na niemal wszystkie czynniki zewnętrze. Wilgoć, wysokie temperatury, silne nasłonecznienie czy uszkodzenia mechaniczne nie stanowią żadnego problemu. W mniej wymagających pomieszczeniach, jak choćby pokój dzienny, stosować można fototapety fizelinowe.